STS kontra Fortuna – starcie bukmacherskich gigantów

Fachowcy nierzadko proponują wybór tych właśnie podmiotów hazardowych. Czy jednak granie w STS i Fortunie jest legalne? Co na ten temat mówi polskie prawo? Na jakie bonusy powitalne można liczyć? Gdzie oferta na start dla nowych Klientów jest bardziej okazała?

Czy Fortuna i STS są legalne?

W dzisiejszych czasach Klienci zainteresowani bukmacherką mogą obstawiać na wiele sposobów. Nie tylko w legalnych punktach stacjonarnych. Coraz więcej osób preferuje typowanie przez sieć. Nie da się zaś ukryć, że ta opcja jest zdecydowanie wygodniejsza. Warto zauważyć, że możesz zaoszczędzić sporo czasu. A przy tym również niemało gotówki. Czy jednak obstawianie w tych podmiotach hazardowych online jest legalne? Jak najbardziej tak! Sporo osób (szczególnie chodzi o ludzi początkujących) zastanawia się, czy np. eFortuna to bezpieczny bukmacher… W tym temacie nie musisz mieć na szczęście żadnych wątpliwości. Ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami. Ma zatem licencję na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Zupełnie tak samo, jak STS. Ten podmiot hazardowy również może pochwalić się sporym doświadczeniem. Fortuna oferuje swoje usługi od 1996 roku. STS wszedł do gry kilkanaście miesięcy potem. Informacje o legalności znajdują się np. na stronach głównych tych bukmacherów. W razie czego możesz także sprawdzić Rejestr Domen Zakazanych. Tam tych firm bukmacherskich nie ma (w zasobach).

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie bonusy oferuje na start STS?

Zarówno STS, jak i Fortuna często znajdują się na dwóch pierwszych lokatach. Np. w rozmaitych rankingach pod względem popularności itp. Nie dzieje się to bez przyczyny. Warto podkreślić, że STS to firma bukmacherska gwarantująca wiele promocji na start. Co ważne, możesz też bez żadnego problemu kontrolować swoje wydatki itp. Służy do tego zakładka moje konto w STS. Jeśli zatem otrzymasz bonus, to warto tam regularnie zaglądać. Jakie zaś promocje można otrzymać? W tym momencie (stan na 25 kwietnia 2022 roku) STS oferuje 1500 PLN na start. Aby otrzymać te pieniądze, musisz dokonać trzech wpłat. Przy pierwszym depozycie zainkasujesz 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN. Nagradzana jest także trzecia wpłata. Jeśli się na nią zdecydujesz, to finalnie zainkasujesz 50% nawet do 700 PLN. To tutaj nie wszystko. Poza tym STS oferuje np. po dwie dychy na gry karciane, czy sporty wirtualne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nowy Klient w Fortunie – na co konkretnie może liczyć?

Fortuna „depcze po piętach” STS. Warto podkreślić, że ten podmiot hazardowy jest legalny i zarazem bardzo hojny. W końcu nowy Klient może zainkasować np. zakład bez ryzyka. I nie musi nawet… wpłacać żadnego depozytu. Wystarczy tylko zarejestrować się, co pozwoli zdobyć 2800 punktów lojalnościowych. Dzięki temu możesz potem obstawić za 20 PLN. A najważniejsza promocja? Ten bukmacherski gigant oferuje zakład bez ryzyka nawet do 600 PLN. By skorzystać z tej promocji, należy nie tylko mieć konto. Tutaj jest już wymagany depozyt i obstawianie za konkretną stawkę. W razie czego zostanie ona zwrócona na konto gracza.