Piłka nożna to dyscyplina, która w naszym kraju cieszy się specjalnymi względami, przez wielu będąc uważana za sport narodowy. To ją ogląda się najczęściej, to jej się kibicuje i to ona napędza polski rynek bukmacherski. Doskonale wie o tym firma Betclic, powstała w 2005 roku, a swoje usługi w naszym kraju świadcząca od 2018 roku (oczywiście w pełni legalnie, na mocy licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów). Na co powinniśmy zwrócić uwagę rozpoczynając obstawianie piłki nożnej właśnie u niej? Po jakie bonusy powinniśmy przy tym sięgnąć? Na tym skupimy się w naszym poradniku.

betclic oferta na dziś
Czy w Betclic Polska warto obstawiać mecze piłki nożnej?

Piłka nożna w Betclic – wskazówki dla typera

Typerzy w różny sposób podchodzą do zakładów bukmacherskich. Wszystko zależy od głównych celi, jakie sobie stawiają – jedni nastawiają się na rozrywkę i zwiększenie emocji towarzyszących oglądaniu spotkań, inni starają się nieco zarobić. Są też tacy, którzy łączą oba te cele. Najlepszym rozwiązaniem u wszystkich jest jednak obstawianie meczów w sposób rozsądny, czyli taki, który daje większe szanse na odniesienie sukcesu. Warto na przykład:

  • wybrać konkretne rozgrywki, w szczególności wtedy, gdy planuje się bardziej długofalowe obstawianie – wybranie jednej ligi pozwoli nam skupić się tylko na niej, dokładnie ją przeanalizować i nie stawiać na czyste szczęście;
  • analizować kolejne spotkania – choć zdarzają się tacy, którzy liczą na szczęście, warto dawać temu podstawy poprzez przeprowadzanie jak najdokładniejszej analizy, zwracającej uwagę na ;
  • poszukiwać valuebetów – to, kto jest faworytem danego spotkania łatwo stwierdzić po kursach proponowanych przez Betclic – im wyższy kurs, tym bardziej firma jest pewna, że dana drużyna nie wygra; kursy ustala jednak człowiek, a ci bywają omylni – właśnie po to wcześniejsza analiza; dzięki niej jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy bukmacher się myli i skrupulatnie wykorzystać tę pomyłkę na swoją korzyść;
  • właściwie zarządzać własnym budżetem – jak powszechnie wiadomo, na to, ile możemy wygrać u bukmachera często ma wpływ nasz budżet – warto odpowiednio nim dysponować i dopasowywać go do swoich celów; jeżeli na przykład planujemy regularną grę, musimy obstawiać rozsądnie, nie stawiając wszystkiego na jedną kartę; wyjątkiem jest tutaj nasz pierwszy zakład, który jest w Betclic chroniony specjalnym bonusem powitalnym tej firmy.
sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie piłki nożnej nie należy do najtrudniejszych – to należy stwierdzić. Jeżeli jednak chcemy na tym zarobić jak najwięcej, musimy podejść do tego w jak najbardziej rozsądny sposób, nie tracąc czas na zakłady o niskim potencjale, a starając się skupiać na tym, których jesteśmy pewni, a które są w stanie przynieść nam najwięcej profitu.

Bonusy na piłkę nożną u bukmachera Betclic

Głównym bonusem promocyjnym oferowanym przez firmę Betclic jest ten powitalny, który odebrać można na stronie www.betclic.pl. Co ciekawe, wcale nie jest uzależniony od pierwszej wpłaty, jak u większości firm bukmacherskich – zamiast tego zapewnia pierwszy zakład bez ryzyka. Bukmacher Betclic jest w stanie zwrócić stawkę z pierwszego zakładu (maksymalnie 550 złotych), jeżeli ten okaże się przegrany. Jeśli jednak wygramy, bonus po prostu się nie zaaplikuje. Środki zwracane są na konto bonusowe i konieczne jest sześciokrotne obrócenie nimi, zanim znajdą się znów na naszym koncie głównym.

sts poker bez depozytu
Jak obstawiać zakłady na poker online z bonusem?

Naturalnie rzecz biorąc oferta promocyjna Betclic na tym się nie kończy, a bukmacher zachęca również do regularnej gry poprzez częste organizowanie tak zwanej „Ligi Betclic”. Obstawiając 10 zakładów każdego tygodnia można w niej liczyć na cotygodniowe bonusy, rosnące wraz z każdym tygodniem regularnej gry.

Czy Betclic warto obstawiać mecze piłkarskie?

Betclic jest firmą, której oferta na piłkę nożną jest solidna i na pewno godna uwagi. Bukmacher skupia się nie tylko na spotkaniach reprezentacyjnych (choć te pokrywa w pełni, zarówno w obrębie spotkań towarzyskich, jak i tych organizowanych w obrębie większych turniejów), ale też na najpopularniejszych ligach na świecie (nie tylko polskiej, ale też tych najsilniejszych – niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej czy angielskiej), co sprawia, że coś dla siebie znajdzie u niego każdy wielbiciel tej dyscypliny.