Obstawianie zakładów na tenis zwykle jest dość trudnym tematem, ponieważ jest to dyscyplina sportowa, w której większość sytuacji zmienia się dosłownie w przeciągu kilku chwil. Dlatego też dziś dowiesz się, na co zwracać uwagę, jeśli masz ochotę obstawiać tenisa!

Na co należy zwracać uwagę, obstawiając tenisa? – Poradnik bukmacherski 2021

Zarejestruj się u kilku bukmacherów

Jeśli chcesz poważnie traktować swoją karierę w zakładach sportowych, to ważne jest to, aby mieć odpowiednią ilość kont bukmacherskich. W ten sposób możesz nie tylko uzyskać dostęp do odpowiednich bonusów powitalnych, ale także wybrać najbardziej atrakcyjne kursy na konkretne spotkanie. Jeśli poszczególne firmy bukmacherskie mają różne preferencje co do gier, w pewnych okolicznościach możesz po prostu zmienić bukmachera. Pamiętaj, że samo założenie konta u legalnych bukmacherów nie wiąże się z żadnymi opłatami, a korzyści mogą być bardzo duże.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Znajdź swoje ulubione ligi

W świecie tenisa każdego roku odbywają się setki meczów. Dobrym pomysłem jest zbadanie, co jest dla Ciebie najlepsze. Dlatego zamiast dowolnie wybierać wynik kolejnego meczu, lepiej skupić się na przykład tenisie męskim lub żeńskim, wielkim szlemie lub imprezach niskiego poziomu, pojedynkach lub meczach deblowych – tak naprawdę wszystko zależy od ciebie i tego co wybierzesz.

Pamiętaj o tym, aby prowadzić statystyki

Przed rozpoczęciem obstawiania tenisa warto poświęcić chwilę na sprawdzenie, czy uczestnicy interesującej nas gry wcześniej już ze sobą się zmierzyli. Bilans bezpośrednich spotkań między dwiema stronami może nam wiele powiedzieć o możliwym przebiegu następnego spotkania. Nie skupiaj się tylko na wyniku. Sprawdź, na jakim rodzaju nawierzchni był rozgrywany mecz, bo to może być decydujące. Tego rodzaju kwestie, są czasami kluczowe dla wygrania kuponów na tenis.

Kolejna bardzo ważna rada dotycząca zakładów na tenisa, szczególnie dla graczy, którzy chcą uzyskać jak największy zysk z zakładów sportowych. Kluczem jest tutaj nauczenie się efektywnego zarządzania swoimi budżetami. W tym celu warto jest utworzyć notatnik lub utworzyć plik w arkuszu kalkulacyjnym, w którym zapiszesz swoje wszelkie wydatki. W nim opisane są nie tylko kupony wygrywające i przegrane, ale także poszczególne mecze, a także inne informacje o obstawianiu każdego meczu. Jeśli wytrwasz, z czasem będziesz miał kompendium prawdziwej wiedzy o tenisie. Przy dalszym obstawianiu może to być ogromna przewaga.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto obstawiać zakłady na tenisa?

Tenis z pewnością nie jest jedną z najłatwiejszych dyscyplin w zakładach sportowych, zwłaszcza że większość gier z nim związanych jest dwukierunkowa. Jednak każdego dnia fani zakładów są podekscytowani sportem i dobrze rozumieją te niuanse, co może naprawdę zarobić dużo pieniędzy. Niemniej jednak wszystkim sumiennym graczom można polecić grę w tenisa. Tym bardziej, że jest to niezwykle skuteczny i ekscytujący temat, zwłaszcza gdy lubimy obstawiać zakłady na żywo, choć z drugiej strony należy pamiętać o tym, że nie zawsze jest możliwość wygrania danego typu, ponieważ mogą zdarzyć się pewne czynniki, których nie przewidzi nikt.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.