Jakie promocje oferują swoim graczom najlepsi bukmacherzy?

Eksperci zaznaczają, że w Polsce można swobodnie obstawiać zakłady bukmacherskie. Wszak jest to legalne. A dodatkowo też bardzo wygodne. W końcu możesz grać nawet ze swojego domu, mieszkania… Jakie podmioty hazardowe wybierać do obstawiania? Na pewno takie, które działają zgodnie z przepisami. Poza tym zdecyduj się na firmy, które są hojne. Gdzie nie brakuje atrakcji dla nowych graczy? Przeczytaj poniższy poradnik i dowiedz się o tym więcej.

Sprawdź ofertę STS!

W gronie najlepszych podmiotów hazardowych na pewno znajduje się STS. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest wyjątkowo popularna. Oczywiście, nie musisz obawiać się o prawo. Wszak STS działa legalnie. Dodatkowo oferuje on znakomite bonusy na dzień dobry. Dla każdego nowego, pełnoletniego użytkownika. Aktualnie możesz zarejestrować się i wpisać STS kod voucher. Dzięki temu zainkasujesz potem np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Co poza tym jest oferowane dla Klientów? To również bonus w wysokości 1500 PLN. By z niego skorzystać, trzeba zarejestrować się, a potem w ciągu jednego miesiąca wpłacić trzy depozyty. Nie zapominaj o obrotach poszczególnymi promocjami. Jeśli uporasz się z tym zadaniem, to zainkasujesz w sumie 1500 PLN. Dodatkowe 60 PLN uzyskasz, jeśli wykonasz kilka zadań bukmacherskich. Nie są one szczególnie skomplikowane, dlatego istotnie możesz liczyć na solidne powiększenie stanu swojego konta.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Co zapewnia Fortuna?

Liczysz na dobre promocje? Chcesz zainkasować hojne bonusy? Sporo osób decyduje się zatem na zarejestrowanie konta w Fortunie. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska także jest oczywiście legalna. Jakie posiada zaś inne walory po swojej stronie? Nie da się ukryć, że najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują znakomite warunki na start. A Fortuna znajduje się w tym gronie. Nie może zatem dziwić, że nowi Klienci otrzymują np. zwrot za pierwszy przegrany kupon. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Na początku musisz dokonać rejestracji. Później wpłacić depozyt. Następnym krokiem jest oczywiście zagranie kuponu. Jak wygrasz, to super. A jeśli przegrasz, to otrzymasz od tej firmy bukmacherskiej zwrot. Nawet do 600 PLN. Co dodatkowo oferuje dla nowych userów ta rekomendowana przez ekspertów firma bukmacherska? Możesz np. otrzymać dodatkowo bonus od drugiej wpłaty. W ramach tego zagadnienia masz szansę zainkasować 50% do 200 PLN. Warto zaznaczyć, że tylko w Fortunie możesz zaś obstawiać High League oraz Prime Show MMA.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

A może warto zdecydować się na Betclic?

Ta firma bukmacherska ma wyłączność na oferowanie zakładów na Fame MMA. Warto się tam jednak zarejestrować także z kilku innych względów. Jeśli chodzi o bonusy, to możesz otrzymać m.in. 200 PLN. Wystarczy dokonać rejestracji, wpłacić kasę oraz zagrać zakład. Jak przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. I to nawet do 200 PLN w postaci freebetów. Warto dodać, że od stawki odliczany jest jeszcze podatek. Czyli jak zagrasz za 100 PLN i przegrasz, to otrzymasz w sumie 88 PLN (100 PLN – 12% podatku, czyli 12 PLN).