Oczywiście twoja gra u bukmachera początkowo wydaje się chaotyczna, bo w końcu nie wiesz, co robisz, na starcie prawda? Dlatego dzisiaj pokażemy Ci, co powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli po raz pierwszy obstawiasz u bukmachera!

Jak zacząć z graniem u buka?

Twój start

Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest rodzaj zakładu, który chcesz postawić. Zalecamy rozpoczynanie gry od singli. Dlaczego lepiej zacząć w ten sposób? Użyj największej szansy jaką masz, aby skłonić siebie samego do przechytrzenia bukmachera. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z umieszczeniem wszystkich naszych pieniędzy w kuponie. Najlepiej rozłożyć go na kilka mniejszych części, co również może zminimalizować ryzyko wypadku.

Przy pierwszym kuponie należy również pamiętać o darmowych zakładach podobnych do zakładów sportowych, zwanych również zakładami bez ryzyka. Niektórzy legalni bukmacherzy oferują nam takie rozwiązanie, co jest dla Ciebie dobrym początkiem, bo w przypadku straty większość środków inwestycyjnych zostanie nam zwrócona. Warto jednak zapoznać się z zasadami tego rodzaju zakładów, ponieważ może to oznaczać np. Postawienie określonej kwoty, aby rozliczyć się ze zwróconym kuponem. Jeśli nie spełnimy jego warunków, poniesiemy tylko straty.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy powitalne

Możemy chcieć skorzystać z bonusu powitalnego, ale może on również działać według pewnych zasad. Zwykle chodzi o zdarzenie polegające na obstawianiu po pewnym minimalnym kursie, więc grając w tę grę, spróbuj wybrać wydarzenia, które kwalifikują się do określonych bonusów lub promocji. Warto również zapoznać się z innymi rodzajami zakładów sportowych. Na przykład 1×2 to klasyczny rodzaj zakładu bukmacherskiego, w którym możemy wytypować zwycięzcę wydarzenia lub remisu. Jest to stosunkowo łatwe, dlatego gracze często wybierają tę opcję. Zalecamy jednak sprawdzanie wysokich / niskich zakładów, które czasami mogą być bardziej atrakcyjne. Oczywiście są dwie pułapki, których należy unikać: nie rozumiesz swoich nieanalizowanych zakładów i zakładów sportowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawiaj wartościowe zakłady!

Oczywiście tego rodzaju zakłady wymagają wysokiego stopnia zrozumienia samego wydarzenia. Statystyki są bardzo ważne, a osoba rekomendująca musi również posiadać umiejętności analityczne. Jeśli jednak naprawdę interesujesz się sportem i możesz skorzystać z wysokiej jakości zasobów informacyjnych, zakład wartościowy znacznie zwiększy Twoje szanse na przebicie się i ogranie bukmachera. W końcu okazuje się, że różne wzory matematyczne są bardzo przydatne, ponieważ nie tylko oszczędzają czas, ale także pozwalają nam na dostęp do innych danych w oparciu o doskonałe obliczenia, minimalizując tym samym ryzyko utraty. Dlatego najlepiej wiedzieć, jak obliczyć valuebet. Pamiętaj, że najlepsi gracze to zazwyczaj utalentowani analitycy, którzy potrafią prześcignąć buka, zamieniając matematyczne formuły, statystyki i ich znajomość sportu na najwyższy zysk, minimalizując jednocześnie ryzyko straty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.