Każdy początkujący gracz zakładów bukmacherskich musi poznać wiele prawideł dotyczących optymalnego obstawiania kursów. Oprócz tego warto również uzyskać szeroką wiedzę odnośnie metod płatności oferowanych przez poszczególne zakłady bukmacherskie. Dzięki temu będziemy mogli wybrać taką formę, która najlepiej spełni nasze oczekiwania i potrzeby. W poniższym artykule przedstawiamy formy płatności u polskich legalnych bukmacherów online w sposób bardzo dokładny. Dzięki temu każda z zainteresowanych osób znajdzie taką metodę, która spełni jej oczekiwania.

formy płatności bukmacherskich
Jak wpłacić pieniądze do Polskich bukmacherów internetowych?

Płatność kartą debetową lub kredytową

Płatności kartą kredytową to jeden z najpopularniejszych sposobów na zasilenie swojego konta bukmacherskiego. Równie licznie korzystają z niego zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Płatności realizowane w ten sposób charakteryzują się niezwykle wysokim poziomem bezpieczeństwa – mamy pewność, że nasze poufne dane osobowe nie dostaną się w niepowołane ręce. Wysoki poziom bezpieczeństwa to nie jedyna zaleta, jaka charakteryzuje płatności dokonywane za pomocą kart debetowych i kredytowych. Oprócz tego, są one całkowicie darmowe – oznacza to, że zasilając swoje konto bukmacherskie za pomocą karty debetowej lub kredytowej, nie jesteśmy narażeni na to, że z naszego konta znikną środki z tytułu opłat dodatkowych czy jakichkolwiek prowizji. Szczególnie ważny dla wielu jest także czas realizacji takich transakcji – w większości przypadków środki na konto bukmacherskie trafiają już kilka minut po sfinalizowaniu transakcji. Nie ma również znaczenia to, o jakiej porze dnia lub nocy wysyłamy tę transakcję. 

W tej chwili znacząca większość polskich legalnych bukmacherów online ma w swojej ofercie płatności kartami debetowymi i kredytowymi. Jedyni legalni bukmacherzy, którzy jeszcze nie udostępnili tej możliwości, to Milenium oraz eToto. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce i ci bukmacherzy umożliwią swoim graczom opłacenie swojego konta w ten bardzo przyjemny i bezpieczny sposób. 

legalny bukmacher betfan
Bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Jakie informacje musimy podać, aby transakcja przy użyciu karty kredytowej lub debetowej została zrealizowana w sposób prawidłowy? Nie różni się to w ogóle od zwyczajnych transakcji, które zawieramy za pośrednictwem sklepów internetowych. Musimy zatem podać imię i nazwisko osoby, do której należy dana karta płatnicza, numer tej karty oraz kod CVC. Kod CVC to specjalny kod zabezpieczający, który ulokowany jest na drugiej stronie naszego plastikowego dokumentu – ten kod gwarantuje nam wysoki poziom bezpieczeństwa.

Błyskawiczne przelewy bankowe

Błyskawiczne przelewy bankowe to kolejna z metod na opłacenie swojego konta bukmacherskiego. Także ona cieszy się dużą popularnością zarówno wśród nowych jak i stałych graczy. Wynika to z kilku bardzo istotnych kwestii. Przede wszystkim, przelewy wysyłane w ten sposób są naprawdę błyskawiczne – w przytłaczającej większości przypadków środki wysłane z naszego konta bankowego trafiają na nasze konto u bukmachera kilka minut po sfinalizowaniu transakcji. Podobnie jak w przypadku płatności kartą kredytową, nie ma również znaczenia to, o jakiej porze dnia lub nocy wysyłamy swoje pieniądze – równie szybko pieniądze są transferowane w dzień i w nocy. By móc skorzystać z błyskawicznego przelewu bankowego, należy wybrać ofertę jednej z platform zajmujących się pośrednictwem.

Ilość firm tego typu jest całkiem duża – można tu wymienić firmy takie jak Przelewy 24, dotpay.com, pay.com, PayU. Wszystkie te firmy razem wzięte obsługują około 30. instytucji bankowych. Z tego względu nikt nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z wykonaniem transakcji ze swojego konta bankowego. Warto wiedzieć, że żadna w powyżej wymienionych firm pośredniczących nie pobiera prowizji z tytułu realizowania transakcji – wszystkie te przelewy pozbawione są jakichkolwiek opłat. Oprócz tego, dodatkową zaletą tej metody płatności jest fakt, że wszyscy legalni bukmacherzy online w pełni akceptują tę metodę płatności – polecamy ją gorąco.