Zwykle nieprzewidzianie rzeczy rujnują wszystkie nasze plany na wygranie zakładu. Mogą to być zdarzenia rzędu choroby gracza, bądź też nawet i związane z awarią sprzętu. Dlatego też dziś przedstawimy ci to, dlaczego ważne jest to, aby przy obstawianiu zakładów brać pod uwagę czynniki losowe!

Dlaczego nieprzewidziane sytuacje mogą zmienić los twojego zakładu?

Nigdy nie wiesz, kiedy coś się wydarzy

Często zapominamy, że kontrolowanie tego, co obserwujemy, to tylko jeden z błędów jakie możemy popełnić. Warto też pomyśleć o tym, aby zbytnio nie polegać na własnym szczęściu, ponieważ jeśli myślimy, że uda nam się przewidzieć coś zupełnie niestworzonego (przykładowo ,,legalną” wygraną Bidena) to szansa, że to wydarzy się w naszym przypadku, jest jak jeden do miliona.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Czasami niespodziewane sytuacje są wynikiem dezinformacji

Być może zauważyłeś, że gdy pojawia się popularna rozgrywka, nagle pojawia się zbyt wiele informacji, więc trudno jest znaleźć te prawdziwe. Zjawisko to może również wystąpić w wielu popularnych zakładach. Dodatkowym problemem mogą być wszelkie możliwe doniesienia medialne i komentarze ekspertów i analityków, z racji tego, że im dalej od źródła, tym ciężej jest zweryfikować poprawność danej wiadomości.

Dzieje się tak dlatego, że za każdym razem podawane są różne argumenty, fakty są tylko zniekształcane lub niektórzy ludzie celowo wprowadzają innych w błąd. Dlatego warto korzystać z wiarygodnych źródeł informacji, takich jak fora, czy też wywiady z samymi sportowcami. Pamiętaj jednak, że opinie graczy na forach są cenne, ale zawsze powinieneś je dokładnie sprawdzić przed użyciem ich w swojej analizie bukmacherskiej. Prostym sposobem na zweryfikowanie takich informacji, jest na przykład zadanie tego samego pytania na innym forum bukmacherskim i porównanie odpowiedzi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeden ludzki błąd potrafi wywołać nieprzewidziane sytuacje

Przypominając sytuację z papierem toaletowym rok temu, możemy powiedzieć, że niektórzy nawet nie wiedzą, dlaczego za czymś podążają – popularnie nazywa się to ,,owczym pędem”.

To samo dotyczy grania u legalnych bukmacherów, ponieważ wiele osób stawia zakłady na podstawie zmiany w ofercie kursów, mając nadzieję, że inni nie wiedzą, co się stało. Nie różni się to zbytnio od kupowania akcji na dużą skalę. Cena tego ostatniego zależy całkowicie od popytu i tak naprawdę upadające firmy mogą nagle stać się milionowym przedsięwzięciem, mimo iż dalej upadają (tegoroczna sytuacja z akcjami Gamestopu).

Dlatego stawiając zakład u swojego bukmachera możesz odkryć, że po analizie zakładu z wysokimi kursami w jednym momencie kurs zmienia się na nieopłacalne, dlatego szybka i dokładna analiza jest niezbędna do wygrywania zakładów u bukmachera i odwrotnie. Nieopłacalny zakład, z powodu na przykład wypadku jednego z topowych sportowców, nagle szanse na wygraną drugiej drużyny diametralnie wzrosły.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.