Milenium, to chyba obecnie jeden z bardziej tajemniczych i mniej reklamowanych bukmacherów na rynku. Choć na rynku funkcjonuje od 15 lat, to nie sposób przypomnieć sobie jakiś spotów w telewizji czy banerów reklamowych w Internecie. Jak widać nie przeszkadza to jednak firmie w zarabianiu i funkcjonowaniu na Polskim rynku – może żyjąc głównie za sprawą punktów stacjonarnych. Bukmacher Milenium oficjalnie sponsoruje trzy kluby sportowe w Polsce – żużlowy Falubaz Toruń, siatkarską drużynę ŁKS-u Commercon Łódź i piłkarską Elanę Toruń. Każdy z nich z zupełnie innej dyscypliny.

milenium betgames poker online
Czy w Milenium można obstawiac gry karciane jak poker online?

Milenium w 2019 roku dokonał rebrandingu strony internetowej i w porównaniu do poprzedniej wersji. Obecna wersja jest dużo czytelniejsza i ładniejsza, choć ciemniejsze kolory mogą wydawać się nieco zbyt mało optymistyczne. Na stronie głównej znajdziemy klasyczny zestaw ofert – zakłady bukmacherskie, wyniki na żywo, wirtualne sporty, a także e-sport. Dodatkowo prowadzony jest blog bukmacherski, choć niestety wpisy pojawiają się tam dość nieregularnie.

Bonusy i darmowe promocje w Milenium online

Trudno nie przejść obojętnie patrząc na tak dużą liczbę promocji, jaka oferowana jest w Milenium. Na początku listopada bukmacher proponował aż 17 różnych ofert promocyjnych, które są stosunkowo zróżnicowane względem siebie. Choć nie będziemy ich wymieniać wszystkich, bo dostać się można poprzez stronę główną – górna zakładka bonusy.  Przeanalizujemy więc tylko najbardziej popularne promocje.

Polski bukmacher Milenium świętując 15. urodziny, postanowił zaproponować dla nowo zarejestrowanych użytkowników bonus na start do 1500 złotych. Jeśli gracz będzie chciał wypłacić całą kwotę, musi jednak obrócić czterokrotnie wpłaconą kwotę, mając minimum trzy zdarzenia na kuponie (pojedyncze zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1.20, AKO kuponu nie mniejsze niż 2.00). Dodatkowo, nieco utrudniając, wprowadza dzienny limit obrotu wynoszący 10%, co oznacza, że  teoretycznie najszybciej wypłacić pieniądze można dopiero minimum po 10 dniach.

legalny bukmacher betfan
Bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bukmacher posiada także w swojej ofercie darmowy zakład do 150 złotych, to więcej niż w STS czy Betclic. Promocja ta obowiązuje tylko przy nowych rejestracjach, a premiowany jest pierwszy kupon gracza. Jeśli użytkownik zdecyduje się, że chce skorzystać z tej oferty, musi zaznaczyć odpowiednie okno podczas rejestracji. Co ważne – zakład bez ryzyka obejmuje tylko zakłady pojedyncze lub wielokrotne.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest stała promocja – Happy Hour. Polega ona na tym, iż w ciągu godziny wybranej przez bukmachera na kuponach obowiązuje mnożnik 1.00, a nie 0.88. Dzięki temu gracze mogą zyskać 14% więcej. Oferta ta wcześniej skierowana była tylko w punktach stacjonarnych, ale od pewnego czasu dostępna jest już także przez internet. Niestety, happy hour występuje na razie rzadko – zazwyczaj przed rozgrywkami rodzimej ligi, czy popularniejszych lig europejskich. Harmonogram dostępności tej promocji dostępny jest na stronie po kliknięciu baneru tej promocji.

Opinie profesjonalnych typerów o Milenium

Do Milenium wielu graczy ma nieco mieszane uczucia. Bukmacher w promocji marki na banerach reklamowych używał wizerunku dość kuso ubranych kobiet, co odbierane było jako staroświeckie i negatywne podejście. Dodatkowo liczba dyscyplin dostępnych do obstawiania jest dość skromna w porównaniu do konkurencji, choć na duży ogromny plus zasługuje liczba wszystkich dostępnych zdarzeń – ta robi ogromne wrażenie. W przykładowym spotkaniu Ekstraklasy, Milenium proponuje 143 zdarzenia, większy i bardziej popularny konkurent, jakim jest STS, ma w ofercie „tylko” 113 propozycje. Taka dysproporcja utrzymuje się w niemalże każdej dyscyplinie dostępnej w Milenium.

sts poker bez depozytu
Jak obstawiać zakłady na poker online z bonusem?

Oczywiście tak jak każda inna firma, ten bukmacher posiada program lojalnościowy dla swoich użytkowników, nazwany Liga Mistrzów. Choć jest on bardzo zawiły i trudny w zrozumieniu na pierwszy rzut oka, to po głębszej analizie oferta jest całkiem przyjemna. Gracz, który przystąpił do Ligi Mistrzów, dostaje punkty za każdy postawiony kupon – im większa kwota, tym więcej punktów. Jednak co ciekawe nie ma znaczenia, czy zakład jest wygrany lub przegrany. Zdobyte punkty można zamieniać na kredyty – które zebrane w odpowiedniej ilości mogą zostać użyte do postawienia kuponu. 1 kredyt = 1 złotówka. Otrzymany bonus wystarczy obrócić tylko jeden raz.  

Oferta zakładów – co można obstawiać?

Milenium w swojej ofercie ma cztery, klasyczne już, kategorie: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne i e-sport. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, choć liczba dyscyplin jest nieco skąpa, to swoje braki bukmacher nadrabia w oferowanej liczbie zdarzeń. Dodatkowo firma udostępnia typy dnia na stronie głównej, a także wydarzenia polecane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta zakładów w Milenium na pewno może być ciekawsza i bardziej bogata w wydarzenia z mniej popularnych dyscyplin. Dodatkowo gdyby bukmacher zdecydował się o włączenie do oferty obstawianie gier karcianych jak poker online to z pewnością byłoby to z korzyścią dla tej firmy, gdyż gry karciane są w Polsce niezwykle popularną formą zawierania zakładów online.