STS to jeden z najstarszych i największych graczy na polskim rynku bukmacherskim. Według wyliczeń ekspertów rynku zakładów wzajemnych, powstała w Katowicach spółka posiada blisko 48% udziałów w rynku, ze sporą przewagą nad pozostałymi bukmacherami. Za plecami STS-u kryją się Fortuna, Forbet, Totolotek i pozostałe, internetowe spółki. Tak dobry wynik biznesowy, firma osiągnęła zarówno dzięki punktom stacjonarnym, jak i witrynie internetowej – która na obecną chwilę jest najbardziej rozbudowana na rynku. 

sts polski bukmacher online
Czy STS to najlepszy w internecie bukmacher w Polsce?

Strona internetowa bukmachera STS

Strona Internetowa bukmachera STS jest obecnie chyba największą mocą napędową spółki. Nie zapominając o punktach stacjonarnych, których STS ma w ponad 400 w całej Polsce, to zakłady Internetowe muszą przynosić największy zysk bukmacherowi. Właśnie dlatego wspomniana już przez nas witryna internetowa bukmachera przeszła odświeżenie. Oczywiście nie można nazwać tego rebrandingiem, a jedynie kosmetycznymi zmianami na stronie. Trzeba jednak przyznać, że prezentują się one dużo ładniej i bardziej nowocześnie od poprzedniej wersji. Oczywiście kolorystyka pozostała bez zmian, ale poprawienie okna kuponu czy innych małych grafik wpłynęło pozytywnie na wygląd witryny. 

Obecnie na stronie www.sts.pl gracz ma do wyboru pięć głównych kategorii i są to: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne, betgames i e-sport. Co ciekawe przedostatnia pozycja jest nowością u bukmachera. Betgames, to zakłady na gry karciane (Wojna, Poker i Bakart) – do tej pory pozycje tego typu dostępne były wyłącznie dla jedynego w Polsce kasyna internetowego, należącego do państwowego Totolotka –  TotalCasino. Dodanie tej kategorii do swojego portfolio może świadczyć o tym, iż STS planuje w dalszym ciągu rozwijać się na polskim rynku – nie tylko bukmacherskim. 

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta zakładów bukmachera STS

Star-Typ Sport jest największą bukmacherską spółką na rynku, w związku z tym oferta dyscyplin i zdarzeń w porównaniu do innych firm posiadających licencję od Ministerstwa Finansów również jest bardzo dobra. Bukmacher udostępnia 32 dyscypliny w kategorii zakładów klasycznych (między innymi dostępne kursy na mecze 4. ligi polskiej czy hiszpańskiej). 

Dodatkowo STS dostrzega ogromny potencjał w e-sporcie, przez co stwarza ogromne możliwości gry dla swoich użytkowników. Oferta na tego typu zdarzenia jest obok LV Betu i PZBUK chyba najlepsza na rynku. Bukmacher śledzi i udostępnia w swoim portfolio nie tylko największe turnieje i ligi e-sportowe, ale także te nieco mniejsze. Druga na rynku Fortuna nie ma choćby w połowie tak rozwiniętej oferty w tej kategorii. 

Należy także wspomnieć o pozostałych głównych zakładkach, czyli zakładach live i sportach wirtualnych, ale nie wyróżniają się one w żaden znaczący sposób. W tym ostatnim gracze mogą obstawiać wyścigi psów, wyścigi koni, tenis, koszykówkę i piłkę nożną. 

nowy bonus w betclic cashback 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Opinie o Polskim bukmacherze STS

W związku z tym, że STS na rynku jest od 1997 roku, gracze znają tę markę bardzo długo i mogli dostrzec znaczące zmiany, jakie zachodziły wraz z ubiegiem czasu. Oczywiście ogromnym motorem napędowym dla katowickiego bukmachera, było wprowadzenie ustawy hazardowej, która w bardzo stanowczy sposób ograniczyła dużą część zagranicznych bukmacherów i kasyn internetowych. Powstałą niszę na rynku najlepiej wykorzystał STS. Bardzo mądrze prowadzona polityka, w długiej perspektywie się opłaciła. 

Myśląc o opiniach w kontekście spółki, należy zastanowić się, jak dużo osób korzysta z usług w skali całego kraju. Gdyby STS był w jakiś sposób nieprzyjazny lub niezgodny zaufania, to nie mógłby się cieszyć tak dużym uznaniem na rynku. Prawie co drugi gracz zakładów wzajemnych, obstawia zdarzenia właśnie w Star-Typ Sport. Co świadczy doskonale, że gracze mimo wszystko chwalą sobie tego bukmachera. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście spółka z Katowic ma swoje bolączki, które powinny zostać jak najszybciej rozwiązane, jednak nie są najwyraźniej na tyle ważne, by STS palił się do zmian. Mowa o systemie wczesnych wypłat cashback, a także problemy techniczne ze stroną. Jeśli chodzi o to pierwsze, to można w ciągu kilku sekund wymienić konkurencję, która oferuje dużo lepszy cashback, niż bukmacher STS. Wzorem do naśladowania powinien być Betclic, który ma chyba jeden z najbardziej zaawansowanych systemów przedwczesnych wypłat. Kwestia stabilności strony jest tematem trudnym, bowiem choć wszyscy zdają sobie sprawę, że STS odwiedza najwięcej użytkowników, to mimo wszystko portal powinien być przygotowany na duży ruch w newralgicznych momentach. Obecnie czasami strona jednak nie działa lub wyskakują inne problemy techniczne. 

poker internetowy w polsce legalnie w betgames
Legalny poker i inne gry karciane w Polsce – Betgames w STS!

Bonusy i darmowe promocje w STS online

STS zdaje sobie sprawę z tego, że najłatwiej przyciągnąć do siebie nowych graczy jest za pomocą bonusów czy freebetów. W związku, z czym spółka proponuje obecnie 8 różnych, niezależnych promocji. Jedną z najciekawszych i chyba niespotykaną do tej pory w Polsce jest oferta „4 kupony, 1 gratis”. Gracz chcący skorzystać z tej propozycji, musi postawić 4 kupony za 11 zł, przy minimalnym AKO 1.85. Dodatkowo STS proponuje zakład bez ryzyka do 20 złotych na Betgames, 50 za zaproszenie innego gracza do założenia konta i do 1200 złotych do pierwszej wpłaty. 

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Dodatkowo 1200 PLN za pierwsza wpłatę. Żeby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Oferta ta jest często aktualizowana, a bukmacher dopasowuje się do bieżących wydarzeń na rynku (Liga Mistrzów, eliminacje do Mistrzostw Europy). Choć promocje są bardzo przyjemne dla gracza, to jednak warunki wypłat są dużo trudniejsze do wykonania w porównaniu choćby do Fortuny i bardziej doświadczeni gracze mogą nie chcieć z nich skorzystać.