Obecnie w Polsce działa już kilkunastu legalnych bukmacherów. Kolejne firmy otrzymały pozwolenie i rozkręcają swoje usługi, planując start w najbliższym czasie. Kolejnych kilkanaście spółek stara się o licencję. Jest gdzie grać, ale czy na pewno potrzebujemy aż tylu bukmacherów i różnych kont? Nie wystarczyłby nam tylko jeden dobry, z którego korzystalibyśmy przez cały czas? Nie jest to dobre rozwiązanie i dużo lepiej będzie, gdy założymy kilka kont w różnych spółkach. Dlaczego tak? Jest kilka powodów przemawiających za takim rozwiązaniem.

konta bukmacherskie
Czy konto u jednego bukmachera mi wystarczy?

Bukmacherzy, mimo że z pozoru podobni, różnią się pod wieloma aspektami. Głowna różnicą, na którą warto zwracać uwagę są kursy i jakość oferty. Poza tym powinniśmy się zainteresować także rynkami w sportach, które chcemy obstawiać i, oczywiście, promocjami. 

Posiadanie kont u kilku bukmacherów jest całkowicie legalne. Nikt nie broni nam zarejestrować się w każdej spółce. Sam proces rejestracji jest prosty i nie zajmuje wiele czasu. Dlaczego wiec mamy tego nie zrobić?

Wybór najlepszej oferty bukmacherskiej

Rejestracja kilku kont pozwoli nam uzyskać dostęp do oferty wielu bukmacherów. Po co nam to potrzebne do szczęścia? Choćby po uzyskanie większego kursu. Większość bukmacherskich analityków ustala podobne kursy na spotkania, ale bardzo często zdarzają się minimalne różnice. Mimo że, w teorii, obstawienie spotkania po kursie 1,70 i 1,73 nie powinno robić dużej różnicy, to przy stawce rzędu 100 złotych będą to aż 3 złote.

Jeśli postawimy kupon akumulowany na dwa tego typu kursy to u pierwszego bukmachera uzyskalibyśmy kurs łączny 2,89, a u drugiego 2,99. Robi różnicę no nie? Z tego powodu korzystanie z oferty różnych bukmacherów może być znakomitym pomysłem, który przesunie szalkę na naszą stronę i dzięki tym paru złotym pozwoli wyjść na plus. Przypomnijmy sobie stare przysłowie „Grosz do grosza…” i zacznijmy podążać za jego przesłaniem.

sts promocje bukmacherskie
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy powitalne u wielu bukmacherów

Kto z nas nie lubi bonusów? Nie chodzi tu oczywiście o te od depozytu, choć i na nie znajdzie się sposób, ale o freebety i zakłady bez ryzyka. Promocja powitalna oferowana przez bukmacherów ma za zadanie zachęcić nowych graczy do obstawiania. Może to być ciekawy sposób na zdobycie dodatkowych funduszy na grę. Wyobraźmy sobie takie freebety, w których możemy wygrać pieniądze bez żadnych inwestycji czy zakłady bez ryzyka, w których wygrana może być w całości nasza, a przegrana nie wiąże się z praktycznie żadnymi konsekwencjami. Świetny sposób na zdobycie dodatkowych środków. Decydując się na bukmachera nie powinniśmy natomiast sugerować się kwotą powiększenia pierwszego depozytu. Warunki obrotu takich promocji są astronomiczne i mało który gracz jest w stanie je spełnić. Istnieje jednak ciekawy sposób zwany przegrywaniem bonusu, który pozwala nam „przetransportować” bonus na inne konto. W tym przypadku również potrzebujemy zarejestrować się na więcej niż jednej stronie.

Zmniejszanie ryzyka zlimitowania

Bukmacherzy bardzo nie lubią, gdy ktoś wygrywa u nich pieniądze w dużych ilościach, w krótkim okresie czasu. W każdym regulaminie znajdziemy punkt, który mówi o tym, ze jeśli bukmacher stwierdzi, że gramy profesjonalnie, ma prawo zablokować nam konto. Brutalne, ale prawdziwe. Uzyskanie limitów nie jest wcale takie trudne. Bardzo łatwo nadziać się już na samym początku, gdy kilka naszych pierwszych kuponów zostanie rozliczone jako wygrane. 

Obstawianie u kilku bukmacherów sprawi, że z każdego naszego konta będziemy korzystać w miarę rzadko i w jednej spółce postawimy maksymalnie kilka kuponów tygodniowo. Pozwoli nam to oddalić podejrzenia o granie profesjonalne, bo co to za zawodowiec co wygrywa tygodniowo 200 złotych. W skali miesiąca daje to kwotę, za którą w większym mieście nie wynajmiemy nawet pokoju. Bukmacherzy nie dzielą się informacjami o klientach, więc nikt nie musi wiedzieć, że gramy aż u pięciu i od każdego z nich wyciągamy takie pieniądze. Korzystanie z kilku kont to najlepsza strategia. Raz wygrać, raz przegrać, tak by bukmacher nie uznał nas za profesjonalistów i nic nie stoi na przeszkodzie, by przez długi czas łupić go na niewielkie pieniądze. 

Rozkład budżetu na obstawianie

Inwestowanie ogromnych pieniędzy u jednego bukmachera jest niebezpieczne. Regulaminy bukmacherów dają sobie możliwość konfiskaty środków zgromadzonych na koncie, w przypadku znalezienia jakiegokolwiek nadużycia. Wiele osób narzeka na to, że w parę chwil straciły dostęp do kont, na których znajdowały się spore kwoty. Zawsze też można paść ofiarą hakerów. Odzyskanie pieniędzy może być w takiej sytuacji bardzo trudne. 

Dużo lepszym pomysłem jest rozłożenie naszych pieniędzy pomiędzy różne firmy. Nawet w przypadku utraty dostępu do jednego konta, nie będzie to aż tak bolesne, gdyż stracimy wtedy tylko jakiś procent całej kasy. Jak to mówią „przezorny zawsze ubezpieczony” i lepiej dmuchać na zimne, niż boleśnie się sparzyć. Rejestracja kont u kilu bukmacherów to najlepszy sposób na zabezpieczenie swoich funduszy. 

Rejestracja kont u różnych bukmacherów niesie za sobą same plusy i właściwie żadnych minusów. Czym jest bowiem te kilka minut poświęcone na rejestrację, w porównaniu do przytoczonych wyżej zalet.