Każdy po swoim pierwszym typie u bukmachera ma jakieś ,,żałości” w stosunku do siebie – na przykład że nie sprawdził tego, czy tamtego, przez co koniec końców przegrał. Dlatego też jeśli znalazłeś ten poradnik, to oznacza że szukasz odpowiedzi, przed tym jak postawisz swój pierwszy typ, prawda? Dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto jest wiedzieć przed twoim pierwszym typem!

Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich przed twoim pierwszym typem?

Jeśli już wybrałeś bukmachera

Jeśli wybrałeś odpowiedniego bukmachera, to teraz musisz sprawdzić swoje możliwości. A są one różne, ponieważ możesz obstawiać zakłady pojedyncze, AKO czy nawet i zakłady specjalne. Wydaje się to skomplikowane, nieprawdaż? Cóż, na początku nie było to takie proste, ponieważ wybór jest nieco przytłaczający, ale ponieważ zaczynasz dopiero od obstawiania, powinieneś skupić się na obstawianiu zakładów na jedno zdarzenie. Ponieważ w przypadku zakładów pojedynczych szansa na znalezienie prawidłowego kuponu jest znacznie wyższa niż w przypadku wielu kuponów, to szansa na ogranie bukmachera w twoim wypadku może się znacząco zwiększyć.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Uświadom sobie, że z bukiem zawsze możesz przegrać

Ważne jest, aby to zrozumieć, ponieważ zmniejszy to ryzyko martwienia się o los twojego następnego zakładu. Dlatego przed twoim pierwszym typem warto dokładnie przeanalizować konsekwencje nieudanych typów. Nawet jeśli dopiero zaczynasz i planujesz coś wygrać u bukmachera, wiedz, że powinieneś mieć plan. To prawda, że nie wszyscy są idealni, ale szczęście z odpowiednim planem zawsze może pomóc Ci lepiej, prawda? Cóż, dobry gracz potrzebuje dokładnych obliczeń, a najważniejsze jest to, aby umieć analizować mecze sportowe, aby zapamiętać określone sytuacje i wiedzieć, co będzie się działo następnym razem, gdy postawisz zakład. To samo dotyczy rodzajów zakładów sportowych.

Znajdź swoją porównywarkę kursów

Właściwie każdy blog z zakładami sportowymi daje możliwość porównania kursów. Wybór strony z porównaniem kursów należy jednak do Ciebie, bo dokładna analiza kursów wymaga dużo czasu i doświadczenia, ale niestety początkujący gracze potrzebują dużo czasu, aby poprawnie określić i porównać kursy na zakłady.

Ustal sobie limit

Niektórzy ludzie nie wiedzą jak kontrolować swoje wydatki, więc warto jest zawczasu je ograniczyć do pewnego poziomu, dlatego warto postawić przed sobą określoną kwotę na każdy miesiąc. Co najważniejsze, dobrym sposobem na zdobycie brakującej wiedzy jest przeglądanie zakładów lub oglądanie meczu bez obstawiania, a następnie analiza gry krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę naszego ulubionego (lub przeciwnika) w przyszłości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typuj tylko dyscyplinę, która ci się podoba

Oczywiście wiele osób od razu powie, że chce obstawiać zakłady na piłkę nożną, a potem stawia na największe wydarzenie sportowe, po czym są zaskoczeni, że nie mogą nic wygrać. Dzieje się tak, ponieważ w tym przypadku Twój zakład jest analizowany przez tych najlepszych, więc nie zdziw się, że nie możesz wygrać. Dlatego lepiej zacząć stawiać na mniej znane niż najlepsze ligi. Oczywiście w porównaniu z faktem, że możesz stracić cały swój depozyt, wypłata będzie niższa, ale przynajmniej będzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.