Zamknij [X]
Casino Euro

Black Jack, na czym to polega ?


Gra w Blacjakca jest niezwykle prosta. Zapewne nie raz w nią grałeś. Potocznie gra ta nazywa się grą w dwadzieścia jeden lub grą w oczko. Dzięki temu, że jest to bardzo prosta gra, ma ona wielu zwolenników na całym świecie. Gra się w nią kartami. Chodź o to, aby skompletować taki układ kart, aby ich łączna suma była najbliższa lub równa liczbie 21. Jeśli skompletujemy układ kart o łącznej wartości 21 i jeśli nikt z pozostałych graczy nie ma 21, wówczas wygraliśmy. Jeśli któryś z graczy w danej rozgrywce, tak jak my ma sumę 21, wtedy jest remis. Przekroczenie liczby 21 zawsze oznacza porażkę.

Blacjack jest jedną z niewielu gier, dzięki której mamy możliwość wygrania z krupierem. Jako jedna z niewielu gier, jest ona obarczona niskim ryzykiem, a wygrana zależna jest od naszej intuicji i zdolności do ryzyka.
Do gry tej używa się nawet ośmiu talii kart, kiedy to w grze będzie udział wielu uczestników. Spróbuj zagrać w wybranym kasynie internetowym. Zapraszamy do gry i życzymy owocnych wygranych.

Zobacz także

  1. A po pracy zagraj w blackjack’a…
    Blackjack jest jedną z gier hazardowych, które ma proste zasady. Wielu z nas zapewne grało w tą grę w gronie znajomych. Blackjack’a nazywa się potocznie ...
Wszystkie prawa zastrzeżone © BlackJack online 2015
Strona przeznaczona dla ludzi dorosłych w krajach, w których hazard jest dozwolony!              Kontakt | Mapa